Small & fast

Spartus daugiafunkciniai spausdintuvai

DP-MB310, KX-MB2200/MB2500 serijos

Keeping the concept of ‘small and fast’ in mind, the DP-MB310 and KX-MB2500/KX-MB2200 series multi-function printers are designed to fit on your desktop, while delivering the high-speed printing and copying capability you need to boost productivity.

Greitasis dvigubas spausdinimas

Spausdinimas vienoje lapo pusėje yra neekonomiškas ir neefektyvus. Nauji Panasonic spausdintuvai turi dvipusio spausdinimo galimybę ir gali spausdinti iš abiejų pusių praktiškai tokiu pat greičiu, kaip ir spausdintuvai, turintys vienpusio spausdinimo funkciją.

Tinklo sąsaja (10Base- T/ 100Base-TX Ethernet standarto) ir Wi-Fi ®*

Visi modeliai turi 10BASE-T/100BASE-TX Ethernet standarto tinklo portą. Dėl to spausdintuvą galima valdyti iš bet kurio pajungto į tinklą kompiuterio. KX-MB2270 modelyje papildomai įrengta integruota Wi-Fi® bevielio tinklo funkcija. Valdymo klavišo WPS pagalba galima lengvai konfigūruoti bevielį tinklą, kai Wi-Fi® maršrutizatorius įdiegtas.
* Yra modeliose KX-MB2575 ir KX-MB2270

Integruotas bevielis prisijungimas prie tinklo Wi-Fi®*

KX-MB2575 modelyje integruota bevielio prisijungimo prie vietinio kompiuterinio tinklo galimybė suderinta su pasauliniu standartu IEEE 802.11b/g/n ir leidžia vietinio tinklo kompiuteriams susirišti su spausdintuvu be būtinybės jį fiziškai pajungti prie LAN tinklo. Tiesiog paspauskite WPS mygtuką valdymo klaviatūroje ir spausdintuvas automatiškai susijungs su Jūsų Wi-Fi ®
* Yra modeliose KX-MB2575 ir KX-MB2270

Standartinis 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas (ADF) su A6 formato dokumentų skanavimo galimybė

KX-MB2200 serijos spausdintuvai komplektuojami automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF), į kurį skanavimui galima įdėti iki 50 A4, bei A5 arba A6 formato puslapių. Papildomai parduodamas specialios paskirties rankinis tiektuvas, į kurį galima įdėti vieną lapą bet kokio dydžio: nuo A6 vieną lapą bet kokio dydžio: nuo A6 formato iki voko arba pašto atviruko.

Patogus dizainas profesionaliam naudojimui

DP-MB310 modelio spausdintuvas gali atspausdinti net iki 300,000 lapų iki servisinio aptarnavimo. Spausdintuve įrengta 8.000 lapų tonierio kasetė, be to jis palaiko aukštą net iki 30 kpm spausdinimo greitį vienpusio spausdinimo režimu (rekomenduojama apimtis iki 50.000 puslapių per mėnesį), todėl idealiai tinka įmonėms, kuriose reikalingas didelės apimties aukštos kokybės spausdinimas kiekvieną dieną.
* Requires maintenance kit.

Spalvotas skaneris ir programa Easy Print*

Vieną kartą instaliavus PC programinę įrangą, galima kontroliuoti spausdintuvo darbą iš savo kompiuterio darbastalio. Galima skanuoti kelių puslapių spalvotus dokumentus iš ADF tiektuvo ir skanuotus duomenis siųsti tiesiogiai į kompiuterį per vietinį tinklą. Patogi spausdinimo funkcija N-in-1 leidžia patalpinti plakatą ar kitą padaugintą fragmentą darbastalyje.
* Yra modeliose DP-MB310, KX-MB2575, KX-MB2545, KX-MB2515, KX-MB2270 ir KX-MB2230

A5/A6 formato automatinis dokumentų tiektuvas

DP-MB310 ir KX-MB2500/KX-MB2200 modeliuose įrengtas 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas, tvarkantis A4, A5 ir A6 formato dokumentus. Tai ypač naudinga gydytojų kabinetuose, vaistinėse ir visur, kur naudojami mažesnio formato dokumentai.

Kompaktiškas 500 lapų popieriaus tiektuvas

Įprastai daugiafunkciniai prietaisai, kurie skirti nedideliam biurui ar asmeniniam naudojimui, turi 250 lapų popieriaus tiektuvus, o prekyboje dažniausiai siūlomos 500 lapų pakuotės. Nors naujos serijos DP-MB310 ir KX-MB2500/2200 spausdintuvai yra kompaktiško dizaino, plokščio profilio ir spausdintuvai yra kompaktiško dizaino, plokščio profilio ir tik 400 mm aukščio, juose įrengtas didelės talpos popieriaus tiektuvas, į kurį iš karto galima sudėti standartinę popieriaus pakuotę, t. y. 500 popieriaus lapų. Dabar pakanka tik praplėšti popieriaus pakuotę ir įdėti visą popierių į tiektuvą, nereikia likusi popierių saugoti kur nors biure.

ECO režimas

Valdymo klaviatūroje yra ECO režimo mygtukas. ECO mygtuko pagalba galima įjungti 2 energijos taupymo režimo funkcijas. Pirma, nustatomas 1 minutės laiko tarpas, po kurio spausdintuvas pradeda veikti energijos taupymo režimu. Antra, tuo pačiu metu automatiškai nustatomi “2 puslapiai į vieną lapą” ir dvipusio kopijavimo režimai, o ekrano apšvietimas * išjungamas, taip mažinant tiek popieriaus, tiek energijos suvartojamą.
* Modeliuose KX-MB2270 ir KX-MB2230 ekrano apšvietimo nėra

Automatinis dvipusis skanavimas*

Naujos kartos spausdintuvuose yra automatinė informacijos nuskaitymo funkcija su originalo “apvertimo” galimybe, kai galima automatiškai skanuoti abi dokumento puses. Tam skirtas automatinis dokumentų tiektuvas (RADF) * . Tai ne tik didina spausdintuvo efektyvumą, bet ir naudinga, nes dvipusis spausdinimas tampa vis populiaresnis.
* Yra modeliose DP-MB310, KX-MB2575, KX-MB2545 ir KX-MB2515

Suderinamumas su PCL spausdinimo kalba*

Suderinami su Windows operacine sistema naujos kartos spausdintuvai veikia ne tik GDI režimu, bet standartiškai turi PCL kalbos emuliacija. PCL kalbos emuliacija plačiai naudojama visame pasaulyje, todėl spausdintuvai gali būti sėkmingai naudojami kaip išoriniai spausdintuvai kompiuteriniame tinkle.
* Yra modeliose DP-MB310, KX-MB2575, KX-MB2545 ir KX-MB2515

Faksimilinės funkcijos

Vieno mygtuko paspaudimu spausdintuvas DP-MB310 nustatomas į fakso režimą. Didelės talpos (7,9 MB) atminties dėka galima išsaugoti iki 400 gautų puslapių ir 200 siunčiamų puslapių. Spausdintuvas DP-MB310 turi G3 faksimilinį modemą ir fakso internetu funkciją. Tai leidžia Jums siųsti ir gauti dokumentus per LAN tinklą, kas sutaupo ne tik laiką, bet ir pinigus.

Galimybė naudoti kelių formatų popierių

In addition to standard A4 pages, the KX-MB2500 series can also handle smaller documents including A5 and A6. Naujos serijos KX-MB2500 spausdintuvuose yra galimybė tvarkyti standartinio A4 formato puslapius ir mažesnių formatų dokumentus, tame tarpe A5 ir A6. Papildomam patogui, daugiafunkciniame dėkle * spausdinimui ir kopijavimui galima laikyti iki 50 įvairaus dydžio lapų: nuo A4/Letter, Legal ir A5/A6 formatų iki vokų ir kitų nestandartinių formatų.
* Yra modeliuose DP-MB310, KX-MB2575, KX-MB2545 ir KX-MB2515. KX-MB2270 ir KX-MB2230 yra rankinis dėklas (1 lapui) daugumos formatų popieriaus tvarkymui.

Mažas dydis

Didelės 300 ppm vienpusio ir 28 ppm dvipusio spausdinimo spartos KX-MB2500 spausdintuvų serija, turinti talpų 500 lapų popieriaus tiektuvą, yra kompaktiško kubo formos dizaino. Dabar galite įrengti darbo vietą daugiafunkciniam galingam spausdintuvui net ant mažo staliuko.

Apšvestas ekranas ir USB jungtis*

Spausdintuvo valdymo klaviatūros indikacija ir apšviestas SKD ekranas rodo spausdintuvo dabartinį stovį ir pasirinktą funkciją ir leidžia jį valdyti tamsoje. KX-MB2500 serijos spausdintuvai turi USB jungtį (Host), todėl galima spausdinti dokumentus, saugomus USB rakto atmintyje arba išsaugoti skanuotus duomenys tiesiogiai USB rakto atmintyje.
* Yra modeliose DP-MB310, KX-MB2575, KX-MB2545 ir KX-MB2515

Didelės spartos 28 ppm vienpusis ir dvipusis spausdinimas

KX-MB2200 serijos spausdintuvai yra greičiausi savo klasėje ir gali spausdinti/ kopijuoti iki 28 ppm tiek vienpusio, tiek ir dvipusio spausdinimo metu. Greitosios dvipusio spausdinimo technologijos dėka padidėja biuro darbo našumas ir popieriaus sunaudojimas sumažėja per pusę.

Mažos energijos sąnaudos

Jeigu DP-MB310 ir KX-MB2500/2200 serijos spausdintuvas nebenaudojamas 1 minutę *, jis automatiškai pereina į energijos taupymo režimą. Jeigu spausdintuvas nenaudojamas dar per sekančias 5 minutes- įsijungia “miego” režimas, energijos suvartojimas sumažėja iki 1 W.
* Priklauso nuo vartotojo energijos taupymo režimo laiko skaitiklio nustatymo.

Lengvai naudojama valdymo klaviatūra

Visi spausdintuvo valdymo mygtukai ir klavišai tvarkingai išdėstyti priekiniame valdymo panelyje, kas leidžia vartotojui lengvai ir patogiai valdyti spausdintuvą tiek stovint, tiek sėdint.
Kaina : Litai / Euro, su PVM 21%.
e-Kaina : yra prekės kaina su specialia nuolaida, kuri galioja prekes užsisakant ir perkant internetu.
Sandelio informacija:
- Yra sandėlije
- Mažas likutis
- Turim gauti
- Nera sandėlije

T. Ševčenkos g. 16A,
LT-03111 Vilnius, Lietuva
Tel./Faks.: (3705) 2395080
El. paštas: info@panalita.Vidaus ryšio telefono stotelės Panasonic

Telefonų stotelės

Sisteminiai telefonai

Stacionarus telefonai Panasonic

Telefonai

Aksesuarai

Faksai Panasonic

Faksai

Naudoijmo Medžiagos

Daugiafunkciniai spausdintuvai Panasonic

Spausdintuvai

Naudoijmo Medžiagos

Inverteriniai oro kondicionieriai Panasonic

Aksesuarai/atasrginės dalys

Pinigų tikrintuvai